18 / 100

JESTEŚMY NAJLEPSI,

BO SŁUCHAMY

Uważamy, że to co najważniejsze na tym etapie to słuchanie. Kiedy przychodzi do nas lekarz to on stawia diagnozę a nie my. Dlaczego? Bo to on jest tutaj specjalistą w dziedzinie leczenia.

Kiedy do nas przychodzi klient zarabiający na rąbaniu drewna siekierą. To on jest w tym specjalistą. To on wie jak chwycić dobrze siekierę i jak nią uderzyć. Słuchamy co jest ważne w jego pracy. Na co należy zwrócić uwagę. Jakie są jego upodobania. Który kolor mu się podoba, a którego nie lubi. Jakie zadanie ma spełniać strona. Takich pytań może być wiele. To nadal on jest specjalistą, a my słuchamy.

NOWA ZABAWA,

NOWY pROJEKT

Siadamy przed czystą kartką bierzemy ołówek i szkicujemy.

Szukamy informacji o branży. Znajdujemy strony konkurencji. Dyskutujemy, aż nasze głowy rozgrzeją się do czerwoności. Wyciągamy wnioski i bum. W naszych głowach powstaje pomysł. Przerzucamy go na monitor. Dorabiamy grafiki. Pokazujemy klientowi. 

Rozmawiamy o naszym pomyśle. O kierunku w którym chcemy zmierzać. Co uważamy za warte pokazania. W końcu ma powstać tutaj coś niesamowitego. Coś co przyciągnie uwagę. Co spowoduje, że ktoś zostanie na stronie i zainteresuje się tematem. 

Powstaje tutaj nie tylko strona internetowa.

NASZA PRZYGODA TRWA

OD 2007

W 2007 roku zaczęliśmy swoją przygodę. Nie stawialiśmy pierwszych kroków w branży IT. Pierwszą naszą pasją, która przerodziła się w pracę była muzyka. 

Tworzyliśmy ją w swoim studiu. Z czasem zaczęła przynosić pierwsze pieniądze. Pojawili się znani artyści, by nagrywać swoje utwory. Z czasem powstała wytwórnia. Wszystko to przerodziło się w agencję reklamy SQUB.

Dzisiaj nasza firma zajmuje się kilkoma gałęziami tej branży.

Posiadamy markę IGADZET. Zajmujemy się tam gadżetami reklamowymi oraz branżą tekstylną w kierunku reklamy. Znakujemy większość we własnym parku maszyn. 

Kolejną marką jest VISIONER. To tutaj powstają nowe pomysły. Tworzymy gadżety reklamowe na miarę naszych czasów. Szukamy czegoś nowego, nieszablonowego. 

Od najmłodszych lat osobiście interesowałem się wszystkim co związane z komputerami. Tak powstała marka WEEBER. Czym się zajmujemy? Tworzeniem czegoś z niczego. Słuchaniem, rysowaniem, wymyślaniem. Na końcu dopiero powstaje strona internetowa lub sklep.

BEZ CELU NIE MA SENSU DZIAŁANIA

CELE NA PRZYSZŁOŚĆ

To bardzo ważne. Jeśli mam opowiadać Wam co chcę osiągnąć. Będę musiał zdradzić tajemnicę. 

By to zrobić muszę cofnąć się właściwie do początku.

Od zawsze gdy myślałem o swoim biznesie myślałem jak o maszynie. Takiej z trybikami jak w zegarku. Takiej gdzie każdy z nich musi poruszać następny. Gdzie każda zębatka musi poruszać kolejną.

Tak też buduję powoli małymi krokami swoją maszynę. 

Powstało studio nagraniowe. Następnie SQUB gdzie możemy wybrać odpowiedni gadżet. Visioner gdzie możemy taki gadżet stworzyć od podstaw. Wreszcie Weeber, który pozwala mi promować każdy z tych trybików. 

Co mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie. Pisząc ten tekst Weeber wykonał już kilka projektów. Przyniósł mi pierwsze korzyści. A sam nie zdążyłem przez to zrobić swojej strony, by Wam dobrze o nim opowiedzieć.

Jak to mówią szewc bez butów chodzi.

Moim celem jest stworzenie jeszcze kilku trybików. Tak by klient mógł wejść do nas z niczym, a wyjść z gadżetami, poligrafią, swoim gadżetem, stroną internetową, promocją w mediach społecznościowych oraz google, ubranym w ubrania ze swoim logo, które u nas stworzy. To nasz cel. 

Możesz nam w nim pomóc, zapraszamy. 

SZYBKI KONTAKT

t: +48 511 049 221 | e: biuro@weeber.pl

ul.Muchomorowa 22 | Złotniki