Nowe mieszkania Wrocław na sprzedaż

Atrakcyjne miejsce zamieszkania.

Mieszkanie we Wrocławiu to szczerze perfekcyjna sprawa. Na dodatek jeśli chodzi tutaj o nowy lokal, w jakim będziemy mieszkać.

Przykładem inwestycji we Wrocławiu mogą być doskonałe Zielone Stabłowice. Osiedle Zielone Stabłowice to kompleks siedmiu budowli wielorodzinnych umiejscowiony w zachodniej części Wrocławia. Położenie osiedla stanowi jeden z największych pozytywów inwestycji. Część mieszkań na najwyższej kondygnacji ma antresole. Do każdego z mieszkań przylegają balkony, a w przypadku lokali parterowych – również przestronne tarasy naziemne. Następną zaletą owej lokalizacji jest istnienie szkół oraz przedszkoli. W okolicy jest również odpowiednio rozłożona sieć małych sklepów.

Będzie to na prawdę olśniewające osiedle posiadające masę rozmaitych atutów. Warto zamieszkać w tak imponującej lokalizacji oraz o nic się nie martwić. Do tego na terenie będzie plac zabaw i park, a cały teren będzie ogrodzony. Wymarzone mieszkanie we Wrocławiu

Jeżeli tylko rozglądasz się za nowymi mieszkaniami we Wrocławiu to niesłychanie polecanym będzie dla Ciebie Śródmieście odnowa.

Budynek posiada kształt zamkniętego czworoboku z wewnętrznym zielonym dziedzińcem na poziomie 2 piętra oraz czteropoziomowym parkingiem, jakiego 2 poziomy znajdują się w piętrach podziemnych, a kolejne 2 – w części parterowej oraz w części pierwszego piętra. Na poziomie parteru została umieszczona również część handlowo-usługowa przekazana na sprzedaż. Wejście do pełnego kompleksu odbywać się będzie od strony północnej przez zabezpieczony reprezentacyjny hol wejściowy wraz z portiernią. Stąd również będzie można dostać się schodami ewentualnie dwiema windami na poziom wewnętrznego dziedzińca.

Jest to szczerze kapitalna inwestycja imponująca właśnie dla Ciebie. Dodatkowymi plusami inwestycji jest garaż, teren strzeżony oraz usługi w budynku, a również recepcja bądź sklep na terenie osiedla. Na prawdę warto zamieszkać w tak idealnym miejscu wraz z doskonałą lokalizacją. Nadzwyczajna lokalizacja we Wrocławiu.

Swoje osobiste mieszkanie jest czymś, bez czego nie obędzie się ani jedna rodzina. Ważne, by mieszkanie to było w właściwej okolicy i było wygodne i miało niepowtarzalny wygląd.

Owym mieszkaniem może być jedno z apartamentów w Rezydencji Borek. REZYDENCJA BOREK to w skrócie 16 niezwykle wyszukanych apartamentów stawianych w nader prestiżowej dzielnicy Wrocławia. Reprezentacyjny budynek kompletnie prezentuje się w sąsiedztwie szykownych zabytkowych kamienic. Nowoczesności dopisują mu zaaplikowane w elewacji wielkie powierzchnie przeszkleń, a połączenie szkła z piaskowcem gwarantuje ekskluzywny wygląd. Luksusowe apartamenty wstaną w jednej z w najwyższym stopniu malowniczych dzielnic Wrocławia. Borek to dzielnica z długą tradycją budownictwa typu willowego, posiadająca niezwykłą atmosferę.

Rezydencja Borek to na prawdę świetne miejsce dla każdego. Każdy właściciel poczuje się w tym miejscu niezmiernie komfortowo oraz miło, a świetna okolica sprawi, iż będziemy bardzo zadowoleni z mieszkania w tym miejscu.

Lokal mieszkalny prosto z marzeń.

Mieszkanie we Wrocławiu jest na prawdę wspaniałą sprawą, tym bardziej jeśli będziemy mieszkać w idealnej lokalizacji, której będzie zazdrościł Ci każdy.

Przykładem może być wspaniałe Osiedle RELAKS-PARTYNICE. Są tam oczywiście gotowe już mieszkania 2 i 3 pokojowe umieszczone całkowicie na terenie zamkniętym, który jest złożony z aż 8 budynków dwu piętrowych. Dookoła odnajdziemy idealne tereny zielone, co w znacznym stopniu sprzyja mieszkaniu w tej okolicy. Dodatkowym atutem są Wyścigi Konne w sąsiedztwie i Park Południowy, a dodatkowo niezwykle bliska lokalizacja do centrum handlowego na Bielanach. W pobliżu odnajdują się także przedszkola i szkoły. Również dostępne są mieszkania mające miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Jest to wspaniała sprawa oraz na prawdę warto zamieszkać w tak perfekcyjnej okolicy. Z pewnością nikt się tutaj nie zawiedzie. Jest to olśniewające miejsce dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Nie czekaj oraz kup mieszkanie marzeń już teraz.

Perfekcyjne mieszkanie specjalnie dla Ciebie

Jeśli zawsze pragnąłeś posiadać olśniewające, nowe mieszkanie to Lokum di Trevi będzie perfekcyjne dla Ciebie. Znakomita lokalizacja i imponująca atmosfera to właśnie to co tutaj odnajdziesz.

Przy skrzyżowaniu ulicy Tarnogajskiej i Klimasa wstaje najogromniejsze doskonałe osiedle mieszkaniowe. Na terenie, jaki do niedawna zdominowany był poprzez budownictwo typowo przemysłowe, rozkwita współczesne, wygodne osiedle, inspirowane najnowocześniejszym designem, pokojowe, wydajne i niesłychanie miejskie innymi słowy wprost perfekcyjne właśnie dla Ciebie. Sercem osiedla będzie nowoczesna, celowo zaplanowana fontanna. W trosce o duży komfort i bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle wyposażone będzie w monitoring oraz videodomofony. Do placów zabaw dostęp będą posiadać jedynie mieszkańcy osiedla.

Perfekcyjna lokalizacja i najwyższe standardy sprawią, iż nigdzie nie poczuł byś się lepiej. Nie warto czekać, czas kupić mieszkanie świetne dla Ciebie i twojej rodziny